• Ideālā biroja iekārtošana

 

Funkcionālā zonējuma analīze

 

Biroja 3D pārskats

Ideālais birojs 3D

 

Biroja 2D plāns un zonējums

 

Ideala biroja 2D plans

 

Lasīt tālāk

 

 

 

  • RecepcijaRecepcija ir telpa, kas rada pirmo iespaidu. Vieta, kur komunicē un iegūst informāciju. Šeit atklājas kompānijas imidžs. Recepcijas zonā ir jābūt novietotam apmeklētāju krēslam vai dīvānam, lai klientam nebūtu jāstāv kājās, gaidot tikšanos.


 

 

  • GarderobeGarderobe - tās izveidei nav nepieciešams veltīt atsevišķu telpu, pietiks ar pakaramo, kur novietot drēbes. Plānā garderobe atrodas pie durvīm, lai darbinieks varētu virsdrēbes atstāt biroja sākumā. Papildus pakaramie ir novietoti pie konferenču zāles. Viesi, kas ieradīsies uz konferencēm virsdrēbes varēs atstāt atsevišķā telpā, lai justos droši. Ja nebūs paredzētas konferences, garderobi varēs izmantot biroja darbinieki.

 

 

  • Vaditaja Darba VietaVadītāja darbavieta - vadītāja darbavieta jāiekārto tā, lai būtu paredzams birojs, bet jāievēro robežas, lai neizdarītu psiholoģisku spiedienu uz darbinieku. Sekretāres darba zonai un apspriežu telpai jāatrodas tuvumā, jo to varēs izmantot konfidenciālu sarunu veikšanai. 

 

 

 

 

  • Konferenču zāleKonferenču zāle – tai ir jābūt labi aprīkotai, lai tajā varētu novadīt sapulces vai apspriedes visiem darbiniekiem. Galds jāizvēlas tāds, kas būs vērsts uz savstarpēju komunikāciju un vi

si klātesošie varēs pārskatāmi redzēt prezentētāju.

 

 

 

  • Apspriežu telpaApspriežu telpa - apspriežu zāle var atrasties atsevišķā telpā vai konferenču zālē, kuru var pārveidot ar skaņas izolējošām starpsienām. Apspriežu zāle, kalpo kā ideju ģenerēšanas un apspriešanas telpa. Vadītājs to var izmantot konfidenciālu sarunu veikšanai.

 

 

 

  • LoungeLounge - birojā ir nepieciešama telpa, kur darbinieks var ieturēt pauzi no savu darbu veikšanas vai ieturēt maltīti. Produktīva darba veikšanai darbiniekam ir jāsabalansē gan atpūta, gan darbs. Ir jābūt pieejamai vietai, kur darbinieks var sakopot domas.

 

 

 

  • ArhivsArhīvs - arhīvus izmanto informācijas glabāšanai. Šiem dokumentiem ir jāglabājas vairākus gadus. Telpas var būt dažāda izmēra, galvenokārt tām ir jābūt labi organizētām, lai nerastos haoss.

 

 

 

  •  Darba vietaDarbavieta - birojā darbavietu iekārtojumi tika izveidoti dažādi, gan pēc „tilta izklājuma”[1], gan pēc „mugurkaula”[2] izklājuma. Tika parādīts, kā var iekārtot maza izmēra telpu produktīvi. Viens gaitenis tika izveidots lielāks par otru, tādejādi darba devējs dod iespēju strādāt cilvēkam ar ratiņkrēslu.

 

 

 


[1] tilta izklājums

 

Tilta uzklājums 

 

 

[2] Mugurkaula izklājums

 

Mugurkaula izklājums

 

Jautājiet mums
 Uz sākumu
 E-pasts
 Lapas karte
 Drukāt
 
 Biroja mēbeles
 Vadītāja mēbeles
 Biroju mēbeļu sistēmas
 Elektriski augstumā regulējami biroja galdi
 Mēbeles IT - nozare
 Konferenču telpa vadītāja
 Konferenču mēbeļu sistēmas
 Recepcijas
 Dokumentu glabāšanas sistēmas
 Mantu glabāšanas sistēmas [Lockers & Lodges]
 Biroja starpsienas
 Papildus mēbeles un interjera elementi
 Zaļais birojs
 

Island

Island

T: +371 67 277 774
M: +371 29 233 556, +371 29 519 270,
info@city-office.lv, projekti@city-office.lv
Ofisa adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
© City Office 2007-2021