Tendences biroja mēbelēs 2019-2020

 

Konsultacijas_Par_Darba_Vide_Levitate_Galds

Biroja apzaļumošana.
Mūsdienu birojā sāk parādīties dabiski augi, kas vienlaikus veic vairākas funkcijas - mitrina sausu gaisu, slāpē trokšņa fonu, tuvina dabai. Augi ir iebūvēti īpašās ierīcēs, tos ir viegli kopt un, ja nepieciešams, tos ir viegli nomainīt. Nav nepieciešams laistīt, ūdens tiek piegādāts automātiski.

Konsultacijas_Par_Darba_Vide_Levitate_Galds

Ergonomika.
Ergonomiskās darbavietas ir kļuvušas par neatņemamu mūsdienu darba vietas sastāvdaļu. Biroja mēbeles kļūst daudzfunkcionālas un modulāras. Arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta darbinieku komforta līmenim, darba apstākļiem. Tāpēc еrgonomiskiе biroja krēsli un darba galdi ir izstrādāti tā, lai tos varētu pielāgot individuālajiem antropometriskajiem rādītājiem. Darbiniekam tagad nav jāpavada diena vienā pozā, viņš var strādāt gan stāvus, gan sēdus pozā.. Biroja krēsli pārsteidz ar to neparasto dizainu, iedvesmojoties no dažādiem atsperīgiem, elastīgiem sadzīvē lietojamiem priekšmetiem, piemēram, vingrošanas bumba vai sporta apavi).

Ofisa_zalumi

Personalizēšana.
Darba vieta kļūst personalizēta. Interjers ir veidots, ņemot vērā individuālās īpašības, vēlmes un pat lietotāja dzimumu.

 

Futūrisma vēsmas '60.
Jauninājums ir tradicionālu materiālu apvienojums ar futūriskām formām, un tādā veidā sniedzot iespēju izvēlēties netradicionālu biroja apmeklētāju krēslu.

Akcenti_biroja

Akustika birojā.
Akustikas jautājums tiek risināts, piedāvājot akustiskos sienu paneļus ar neparastām ģeometriskām formām vai bionikas motīviem.

Modulārā mīksto mēbeļu sistēma, kalpo arī kā akustiskais elements uzgaidāmajā vai atpūtas zonā. Šāda tipa mēbeļu sistēma darbiniekam sniedz plašākas koncentrēšanās iespējas, ko sekmē atdalošās starpsienas. Aktuālas ir arī viegli pārvietojamās akustiskās biroja starpsienas.

Levitate_NSG

Mājīga atmosfēra.
Darbinieki lielāko daļu laika pavada birojā, kāpēc gan neaicināt viņus justies gandrīz mājīgā atmosfērā. Ir daudz dabīgā koka elementu, spilveni, galda spēles, sporta inventārs, pledi, šūpoles, caurspīdīgi plaukti - plaukti un daudz kas cits. 

 

 

  

Atslēgas vārdi: biroja mēbeles, ergonomiskas darbavietas, ergonomiski biroja krēsli, akustisko sienas paneļu, mīksto sēdmēbeļu sistēmas, norobežojošās starpsienas, darba galdu paneļi, mēbeļu sistēma, atdalošās starpsienas, akustiskās biroja starpsienas, ergonomika, biroja krēslus, biroja galdu sistēmas, ergonomiski biroja krēsli un darba galdi, akustiskos sienu paneļus, mīkstās sēdmēbeles, atpūtas krēsliem un dīvāniem.

Jautājiet mums
 Uz sākumu
 E-pasts
 Lapas karte
 Drukāt
 
 Biroja mēbeles
 Vadītāja mēbeles
 Biroju mēbeļu sistēmas
 Elektriski augstumā regulējami biroja galdi
 Mēbeles IT - nozare
 Konferenču telpa vadītāja
 Konferenču mēbeļu sistēmas
 Recepcijas
 Dokumentu glabāšanas sistēmas
 Mantu glabāšanas sistēmas [Lockers & Lodges]
 Biroja starpsienas
 Papildus mēbeles un interjera elementi
 Zaļais birojs
 

Dome Bar

Dome Bar

T: +371 67 277 774
M: +371 29 233 556, +371 29 519 270,
info@city-office.lv, projekti@city-office.lv
Ofisa adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
© City Office 2007-2021