Tendences biroja mebeles 2016

 

Ergonomiskas darbavietas, darba vides labiekārtošanā, ir kļuvušas par mūsdienu neatņemamu sastāvdaļu. Ofisa mēbeles ir kļuvušas par daudzfunkcionāliem, modulāriem priekšmetiem. Ergonomiski biroja krēsli ir kļuvuši par nepieciešamību, jo arvien vairāk tiek domāts par darbinieka komforta līmeni. Biroja vidē lielu popularitāti gūst arī akustiskie risinājumi. Akustisko sienas paneļu neparastās, ģeometriskās formas spēj ne vien risināt, skaņas absorbēšanas problēmas, bet arī kalpo kā dekoratīvs elements.

 

  • Akcenti biroju telpās.

Biroju mēbeļu dizainā ieskanas minimālismam raksturīgais askētiskums, bet kā kontrastējošie akcenti, tiek izmantotas funkcionālās mīksto sēdmēbeļu sistēmas. Modulārā mīksto mēbeļu komplektu sistēma pilda ne vien estētisko funkciju, bet arī praktisko.

 

  • Open Space office

Brīvais biroju telpu plānojums ir kļuvis par mūsdienīga ofisa izveides, neatņemamu sastāvdaļu. Telpu norobežojošās starpsienas un darba galdu paneļi lieliski risina akustikas problēmu, kā arī kontrastē ar estētiskajiem toņiem biroja mēbeļu toņiem. Telpu zonējums iedalās: atpūtas, darba, apspriežu, reprezentatīvajā, vadītāja, kafejnīcas un tehniskajās zonās. Plašais piedāvājuma klāsts sniedz iespēju izvēlēties piemērotākos apmeklētāju, konferenču zāles krēslus, biroja plauktus, garderobes skapjus un mēbeles uzgaidāmajai zonai.

 

open space office

 

  • Privātums

Viena no 2016. gada tendencēm, kas jau nostiprinājusi savas pozīcijas, ir privātas, norobežotas zonas, ieviešana, kurā uz brīdi darbinieks spēj pabūt viens vai veikt sarunu ar kolēģi privātākā gaisotnē. Modulārā mīksto mēbeļu sistēma, kalpo arī kā akustiskais elements uzgaidāmajā vai atpūtas zonā. Šāda tipa mēbeļu sistēma darbiniekam sniedz plašākas koncentrēšanās iespējas, ko sekmē atdalošās starpsienas. Aktuālas ir arī viegli pārvietojamās akustiskās biroja starpsienas.

 

  • Ergonomika

Biroja telpu labiekārtošana, izvēloties, biroja krēslus un biroja galdu sistēmas, vienmēr ir ieņēmusi svarīgu lomu, bet ar katru gadu arvien vairāk tiek domāts par labvēlīgākiem darba apstākļiem, kur darbiniekam nebūtu diena jāpavada vienā pozā. Viena no 2016. gada tendencēm, biroju vidē ir Stand UP galds ar regulējamu augstumu, kas sniedz iespēju strādāt pie dažāda līmeņa galda gan stāvus, gan sēdus pozā. Ergonomiski biroja krēsli un darba galdi ir izstrādāti tā, lai tos varētu pielāgot individuālajiem antropometriskajiem rādītājiem. Biroja krēsli pārsteidz ar to neparasto dizainu, iedvesmojoties no dažādiem atsperīgiem, elastīgiem sadzīvē lietojamiem priekšmetiem, piemēram, vingrošanas bumba vai sporta apavi).

 

  • Futūrisma vēsmas 60’

Jauninājums ir tradicionālu materiālu apvienojums ar futūriskām formām, un tādā veidā sniedzot iespēju izvēlēties netradicionālu biroja apmeklētāju krēslu.

 

  • Akustiskās biroja mēbeļu sistēmas

Akustikas jautājums tiek risināts, piedāvājot akustiskos sienu paneļus ar neparastām ģeometriskām formām vai bionikas motīviem.

 

aksustiskie sienu paneli

akustiskie sienu paneli Moon

 

  • Homēra Simpsona sindroms sēdmēbeļu sistēmās

Viena no šī gada tendencēm ir ienest māju sajūtu atpūtas zonā, kas ļautu ķermenim atrasties maksimāli ērtā pozā, kā arī mīkstās sēdmēbeles sānu mālā paredzēta vieta žurnāliem. Tiek arvien vairāk domāts ergonomiskiem atpūtas krēsliem un dīvāniem. Lounge mēbeles lielu popularitāti gūst tieši brīvā tipa biroja telpu plānojumā. Ērtas mēbeles uzgaidāmām zonām ir pieejamas visneparastākajos dizaina risinājumos.

 

miksto mebelu sistema siti

 


Atslēgas vārdi: biroja mēbeles, ergonomiskas darbavietas, ergonomiski biroja krēsli, akustisko sienas paneļu, mīksto sēdmēbeļu sistēmas, norobežojošās starpsienas, darba galdu paneļi, mēbeļu sistēma, atdalošās starpsienas, akustiskās biroja starpsienas, ergonomika, biroja krēslus, biroja galdu sistēmas, ergonomiski biroja krēsli un darba galdi, akustiskos sienu paneļus, mīkstās sēdmēbeles, atpūtas krēsliem un dīvāniem.

Jautājiet mums
 Uz sākumu
 E-pasts
 Lapas karte
 Drukāt
 
 Biroja mēbeles
 Vadītāja mēbeles
 Biroju Mēbeļu Sistēmas
 Mēbeles IT - nozare
 Konferenču telpa vadītāja
 Konferenču mēbeļu sistēmas
 Recepcijas
 Dokumentu glabāšanas sistēmas
 Biroja starpsienas
 Papildus mēbeles un interjera elementi
 

Zig-Zag

Zig-Zag

T: +371 67 277 774
M: +371 29 233 556, +371 29 519 270,
info@city-office.lv, projekti@city-office.lv
Ofisa adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
© City Office 2007-2018