Krāsas un genders mūsu birojā, tendences  2014/11

CityOffice_Biroju Mebelu Sistema City

Atrodoties telpā, mēs redzam tās vēsturi: tā pastāsta mums par saviem panākumiem, centieniem, ambīcijām un sava priekšnieka plāniem.

Atzīmēsim, ka pie pareizās telpas organizācijas var radīt radošo atmosfēru, iedvesmot darbiniekus un dod iespēju justies gandrīz kā mājās.

Ļoti būtiski pareizi izvēlēties krāsas: mēbeles, grīda... visam jāharmonizē un jāpapildina vienam otru. Lai radītu oficiālu atmosfēru, izmantojiet neitrālas vai aukstas mēbeļu apdares nokrāsas, bet draudzīgai atmosfērai darba zonā – siltus toņus. Ja Jums ir nepieciešama universāla, daudzfunkcionāla telpa, krāsojiet grīdas, sienas un griestus gaišās krāsās, bet spilgtus savienojumus atstājiet mēbelēm; vai nu savienojiet piesātinātās telpas krāsas ar mierīgiem mēbeļu toņiem, kaut gan otrais variants drīzumā var nogurdināt.CityOffice_Biroju Mebelu Sistema City

Izvēloties mēbeles, nav jāskatās tikai uz modernajiem trendiem. Pievērsiet uzmanību krāsai un pārliecinieties, lai tā Jūs nekaitina.

Izvēlēsimies pareizi!

 

Krāsa un genders* mūsu birojā, tendences

Krāsa – vienreizējs instruments, pateicoties kam viss apkārt kļūst dzīvāks.

Apskatieties apkārt? Ko Jūs redzat? Lai, kur Jūs neskatītos, lai kāds nebūtu Jūsu garīgais stāvoklis, secinājums ir viens: mūsu dzīve ir krāsu pilna! Vai tā ir saules gaisma agrajā rītā, vai zvaigžņu debesis tumšā naktī ... vai mūsu emocionālais stāvoklis. Visam ir sava krāsa!

city-office.lv biroja kresls 4MeJebkura dzīvā būtne uztver krāsas savādāk ne tikai emocionāli, bet arī fizioloģiski. Cilvēkam ir trīs krāsu receptori: sarkanai, zilai un zaļai krāsām. Pateicoties šiem receptoriem, mēs esam spējīgi atšķirt ap 10 miljonu nokrāsu.

Neskatoties uz to, ka mēs visi esam cilvēki, sievietes un vīrieši dod priekšroku dažādiem krāsu risinājumiem. Piemēram, zilu, zaļu, melnu – parasti, izvēlās kā vīrieši, tā arī sievietes. Tirkīzzila, violeta, ceriņu krāsa - ir sieviešu krāsas. Oranžo - izvēlas vīrieši.

Veidojot ofisa telpas interjeru, esiet modri: ar mēru viss ir labi, jo pārāk spilgta aina var gan iedvesmot, gan ietekmēt darba produktivitāti un garastāvokli ofisa telpā, gan arī demotivēt.

Izvēloties kvalitatīvas un elegantas mēbeles, dizaineri lemj, kāds krāsas risinājums ir raksturīgs vienai vai otrai telpai.

" Krāsas ir neizsmeļams instruments. Tās var nest noteiktas funkcijas telpā. Jāzin tikai kā .... "- saka Kai Stani, arhitekts un dizaineris.     

 

_____________________________________________________________________________________

*genders -  sociālais dzimums: atšķirība starp sievieti un vīrieti, kas ir atkarīga nevis no bioloģiskajiem, bet no sociālajiem nosacījumiem.

 

Atslēgas vārdi: krāsa, dizainers, interjers, mēbeles, noskaņojums, ofiss, birojs, biroja telpas interjers, biroja noskaņojums.

 

 

Copyright © cityoffice

Jautājiet mums
 Uz sākumu
 E-pasts
 Lapas karte
 Drukāt
 
 Biroja mēbeles
 Vadītāja mēbeles
 Biroju mēbeļu sistēmas
 Mēbeles IT - nozare
 Konferenču telpa vadītāja
 Konferenču mēbeļu sistēmas
 Recepcijas
 Dokumentu glabāšanas sistēmas
 Mantu glabāšanas sistēmas [Lockers & Lodges]
 Biroja starpsienas
 Akustiskie risinājumi
 Papildus mēbeles un interjera elementi
 Zaļais birojs
 

Hello! Lounge

Hello! Lounge

T: +371 67 277 774
M: +371 29 233 556, +371 29 519 270,
info@city-office.lv, projekti@city-office.lv
Ofisa adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
© City Office 2007-2020