Mēs strādājam, lai veidotu funkcionālas un ērtas biroja telpas Jūsu ikdienas darbam. Maksimāla efektivitāte no Jūsu investīcijām.

 

Jūsu rīcībā – plānošana un mūsdienīga interjera dizains, plaša krāsu, fakturu un materiālu izvēle, biroja mēbeles dažadā stilā, atšķirīgiem budžetiem un dažādām zonām.

Mūsdienīgs birojs nav tikai darba vietas, bet gan arī arhivēšanas mēbeļu sistēmas, akustiskās biroja starpsienas, mēbeles uzgaidāmajām zonām, neformālas saskarsmes zonām, mēbeles auditorijām, metāla mēbeles, interjera dizains.

 

Pilna servisa komplekts Jūsu rīcībā:

  • topošā biroja koncepcija;
  • korporatīvais stils;
  • ergonomiskā plānošana 2D, 3D un interjera dizains;
  • mēbeļu risinājumi;
  • esošo darba vietu fiziskais un tehniskais audits.

 

Mūsu moto – kompetence un profesionālisms biroju, darba telpu un sabiedriskās zonas plānošanas, mēbelēšanas un iekārtošanas jautājumos ar mērķi nodrošināt ērtību, drošību, funkcionalitāti un estētiskumu darbu un ar to saistīto procesu laikā.

 

Mēs piedāvājam arī dažādus mēbeļu risinājumus publisko apmeklējumu vietām ar cilvēku masveida plūsmu: Izglītības, kultūras, sporta, reliģiskas iestādes, kā arī termināliem t.i. ostas, stacijas, teātriem, koncertzālēm un citam līdzīgām vietām.


Piedāvājums balstās uz dziļu jautājumu pārzināšanu, 20 gadu pieredzi, iekšējo darba procesu analīzi un vēlmi vislabākajā veidā apmierināt mūsu pasūtītāju prasības tieši kontrakta mēbeļu komplekso piegāžu segmentā.

Biroju Kontrakta Mēbeles – tas ir mēbeles ar paaugstinātiem ekspluatācijas raksturojumiem.

 

Būdami informēti par jaunākajām tendencēm dizainā, kā arī par tehnoloģiskām inovācijām no vienas puses, kas savienojumā ar laikā pārbaudītiem klasiskiem risinājumiem no otras puses, dodam Jums iespēju izvēlēt mēbeles dažādās cenu kategorijās un dažādām gaumēm.

 

Mūsu Know How Jūsu ricībā!

Zig-Zag recepcija

Zig-Zag recepcija

T: +371 67 277 774
M: +371 29 233 556, +371 26 160 242, +371 29 519 270,
info@city-office.lv, projekti@city-office.lv
Ofisa adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 125, LV-1003 Rīga
© City Office 2007-2015