Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseins
31. augustā 2018.g. svinīgi atklāja Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseinu, kas jau no 1. septembra būs pieejams arī apmeklētājiem! Klātesošie pasākumā tika iepazīstināti ar peldbaseina tapšanas vēsturi un personām, kas līdzdarbojās un palīdzēja realizēt peldbaseinu no idejas līdz par tā atklāšanai.
2016. gada rudenī Limbažu novada pašvaldība parakstīja līgumu ar MONUM & LitCon PS par Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseina būvniecību. Peldbaseina būvprojekta autors ir Mark SIA, bet būvdarbu būvuzraudzību veica Firma L4 SIA.
Kopējās peldbaseina būvniecības izmaksas ir 3 701 460, 12 EUR (ieskaitot PVN).
Mēbeles piegādāja Omega Ekspress SIA.

Limbažu peldbaseins

 

Birojs

 

Metala garderobu skapji C&P

 

Metala garderobu skapji C&P

 

Birojs

 

Birojs

 

Birojs

 


Alūksnē tapis jaunais Kultūras centrs
Alūksnē noslēdzies viens no vērienīgākajiem un apjoma ziņā lielākajiem projektiem - Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētais projekts „Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā”.
Jaunajam kultūras centram iegādāts arī jauns Estonia flīģelis. Viens no pirmajiem, kas to iemēģināja un novērtēja, bija komponists Jānis Lūsēns, atzīstot to par pārdomātu un labu investīciju, nepārtērējot līdzekļus un iegādājoties ļoti labu instrumentu.- Acīmredzot firma ESTONIA ir izturējusi krīzi, kas bija pēc padomju laika, un es varēšu rekomendēt arī citiem šī uzņēmuma instrumentus. Jaunā koncertzāle ir brīnišķīga, tai ir ļoti labs vietu skaits. Lielās koncertzāles ar laiku kļūs grūtāk uzturēt, bet šāds izmērs, ar 400 – 450 vietām un iespējām variēt būs ļoti lielisks dažāda formāta kultūras notikumiem.

Aluksnes Kulturas centrs un koncertu zale

 

 

Koncertu akustiska zalae, kresls Oscar

 

Krēsls Oscar [Forum Seating], koncertu zāle

 

Grimešanas_galdi

Grimēšanas galdi, ® CityOffice